Наші партнери

best_logo_ua
logo-rada
1200px-UKREXIMBANK_logo.svg
Logo_Kredoleasing
logo-pumb
LOGO_TEKOM

ТОВ “Універсальні будівельні машини” є однією з провідних компаній на ринку України, в сфері продажу техніки та обладнання, оренди і ремонту спецтехніки.

Ми завжди прагнемо забезпечити наших замовників максимально зручими умовами придбання техніки, адже розуміємо, що фінансові можливості кожного замовника можуть суттєво варіюватись. Ми пропонуємо широкий спектр фінансових інструментів, для задоволення потреб кожного замовника, такі як:

Повна оплата, що надає замовникові можливість одержати техніку максимально швидко, без зайвих переплат та зобов’язань. Ми гарантуємо прозорість угоди та надамо всю необхідну документацію.

Розтермінування напряму від підприємства, без залучення банків та лізінгових компаній. Цей інструмент є одним з найбільш зручним для покупців, адже дозволяє розподілити видатки власника, на закупівлю спецтехніки, на період строком до 6 місяців, значно зменшуючи фінансове навантаження. Послуга доступна для фізичних та юридичних осіб.

Оренда з правом викупа – цікавий та зручний інструмент, від ТОВ «УБМ», який ми пропонуємо нашим замовникам. Назва нашої фінансової програми – «Орендуй. Тестуй. Купуй» як найкраще описує сутність цього фінансового інструменту. Він доступний як для юридичних так і для фізичних осіб та дозволяє, попередньо, випробувати техніку, яку планується придбати і зробити це в реальних умовах роботи конкретного замовника. Умови фінансової програми розробляються індивідуально під кожного замовника та покликані задовольнити вимоги всіх потенціальних покупців техніки, які ще не встигли впевнитися у відмінній якості продуктів, що реалізує компанія “Універсальні будівельні машини”.

Кредит на придбання спецтехніки від партнерського банку “Асвіо”. Завдяки нашому партнерству, наші замовники мають можливість отримати зручні кредитні умови, що максимально відповідають їхнім потребам, а процес оформлення буде зрозумілим та швидким.

Лізинг через одну з партнерських лізінгових компаній. Цей варіант дозволяє нашим замовникам користуватися спецтехнікою, отримуючи всі переваги фінансового лізингу.

Ми в ТОВ «УБМ» розуміємо, що кожен замовник має унікальні потреби та фінансові можливості, тому ми, з радістю, допоможемо вам обрати найкращий фінансовий інструмент для вашого бізнесу. Наші фахівці нададуть вичерпні відповіді на всі ваші питання та проконсультують щодо оптимальних варіантів фінансування. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про наші фінансові рішення та обговорити ваші індивідуальні потреби. Разом ми знайдемо найефективніше рішення для успішного розвитку вашого бізнесу.

З повагою,

Команда ТОВ “УБМ”

Наші фахівці допоможуть підібрати для вас оптимальне обладнання згідно ваших завдань

Допомога в підборі техніки